Про бренд La Mare Swimwear

 

Український бренд купальників La Mare Swimwear з’явився на ринку влітку 2015 року. Поява марки з виробництва купальників в Україні була необхідна. І в нас була мета довести, що ми здатні виробляти суперякісний продукт, який не поступається товарам європейських знаменитих брендів. Єдина відмінність – це ціна, яка більш доступна українському споживачеві.

Наша дівчина зухвала, жіночна, сексуальна, а головне – абсолютно впевнена в собі. Особливість бренду – створення не просто купальників для відпочинку. Для нас пляж – це вечірка або червона доріжка, а створення кожного купальника – диво, здатне зробити фігуру ідеальною. Тканини, посадка, крій, кожна модель продумана до дрібниць. Варто лише надягти, і ви самі переконаєтеся в цьому.

Головна наша спеціалізація – виробництво моделей з високими плавками. Ми розробили унікальний крій, який підкреслює фігуру, звужує талію, а ноги робить довшими.

Всі кампейни «Ла Маре» яскраві і сексуальні. Наша героїня вільна і грайлива, не сприймає нудьгу і буденність. Вирушаючи на відпочинок, вона готова сяяти в оригінальних і приваблюючих погляд ансамблях. Ми використовуємо тільки якісні і приємні для тіла тканини. Не дивлячись на те, що виробництво здійснюється в Україні, всі матеріали ми закуповуємо тільки в Італії і Франції.

 

Придбавши купальник від LA MARE, Ви отримуєте емоцію!

 

Будемо раді бачити Вас на нашій сторінці в Інстаграм @lamare_official.

 

Підпишись, щоб отримати знижку 10%

Крім того, ми будемо інформувати вас по електронній пошті про наші новинки, співробітництво, поради по стилю і ексклюзивні пропозиції.

La Mare Swimwear